Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tiffany

Është emri yt Tiffany? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Theofanes
Djem me tinguj të ngjashëm:Tevin, Tavon, Tipene, Tufan, Tavion, Tapani, Tobin, Tiphaine
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiffaney, Taban, Theophania, Theophaneia, Tifany, Tiphanie, Tifani, Tobiann
Vlerësimi:
4.5/5
yje 385 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 224 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 226 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 224 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 326 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 323 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 750895 Tiffany's në Facebook. Pozicioni #127
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 portugalisht emrat - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1989 - Popullore portugalisht emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga TiffanyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tiffany? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tiffany? Voto për emrin tënd