Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tiffaney

Është emri yt Tiffaney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tevin, Tavon, Tipene, Tufan, Tavion, Tapani, Tobin, Tiphaine
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiffany, Theophania, Taban, Theophaneia, Tifany, Tiphanie, Tifani, Tobiann
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4720 Tiffaney's në Facebook. Pozicioni #10668
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TiffaneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tiffaney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tiffaney? Voto për emrin tënd