Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tapani

Është emri yt Tapani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tevin, Tavon, Tufan, Tipene, Tavion, Tapan, Tobin, Tiphaine
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiffany, Tiffaney, Taban, Theophania, Theophaneia, Tifany, Tiphanie, Tifani
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 510 Tapani's në Facebook. Pozicioni #55504
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore fund emrat boy
Komente nga TapaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tapani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tapani? Voto për emrin tënd