Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tobin

Është emri yt Tobin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tuvya
Djem me tinguj të ngjashëm:Tevin, Tavon, Tipene, Tufan, Tavion, Tapani, Tiphaine, Tapan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tiffany, Tiffaney, Taban, Theophania, Theophaneia, Tifany, Tiphanie, Tifani
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5910 Tobin's në Facebook. Pozicioni #8967
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga TobinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tobin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tobin? Voto për emrin tënd