Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Skylar

Është emri yt Skylar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Schuyler
Djem me tinguj të ngjashëm:Skyler, Salar, Skyelar, Silar, Skylor, Schylar, Schuyler, Schyler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Saylor, Sailor, Shleer, Slore, Skyller, Skular, Salluri, Shilary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33345 Skylar's në Facebook. Pozicioni #2241
Kategoritë:Emrat skandinave - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1993
Komente nga SkylarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Skylar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Skylar? Voto për emrin tënd