Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Skyelar

Është emri yt Skyelar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Skylar, Skyler, Salar, Silar, Skylor, Schylar, Schuyler, Schyler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Saylor, Sailor, Shleer, Slore, Skyller, Skular, Salluri, Shilary
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 400 Skyelar's në Facebook. Pozicioni #66009
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SkyelarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Skyelar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Skyelar? Voto për emrin tënd