Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Saylor

Është emri yt Saylor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Skylar, Skyler, Salar, Skyelar, Silar, Skylor, Schylar, Schuyler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sailor, Shleer, Slore, Skyller, Skular, Salluri, Shilary, Salwaria
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 840 Saylor's në Facebook. Pozicioni #38720
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SaylorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saylor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saylor? Voto për emrin tënd