Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paige

Është emri yt Paige? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Papak, Pegasus, Paz, Pij, Pax, Peck, Pacho, Picus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paca, Pooja, Puk, Pica, Pixie, Peg, Puja, Peggy
Vlerësimi:
4/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 184505 Paige's në Facebook. Pozicioni #546
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Frëngjisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga PaigePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paige? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paige? Voto për emrin tënd