Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Brooklyn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Brooklyn.
Është emri yt Brooklyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Breslin, Braslin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brookelyn, Brooklin, Brooklynne, Brooklynn, Braxlin, Brecklynn, Brycelynn, Brookaline
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29255 Brooklyn's në Facebook. Pozicioni #2510
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga BrooklynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brooklyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brooklyn? Voto për emrin tënd