Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brooklin

Është emri yt Brooklin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Breslin, Braslin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brooklyn, Brookelyn, Brooklynne, Brooklynn, Braxlin, Brecklynn, Brycelynn, Brookaline
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 835 Brooklin's në Facebook. Pozicioni #39025
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BrooklinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brooklin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brooklin? Voto për emrin tënd