Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brooklynn

Është emri yt Brooklynn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Breslin, Braslin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brooklyn, Brookelyn, Brooklin, Brooklynne, Braxlin, Brecklynn, Brycelynn, Brookaline
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5905 Brooklynn's në Facebook. Pozicioni #8976
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BrooklynnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brooklynn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brooklynn? Voto për emrin tënd