Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brooklynne

Është emri yt Brooklynne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Breslin, Braslin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brooklyn, Brookelyn, Brooklin, Brooklynn, Braxlin, Brecklynn, Brycelynn, Brookaline
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 645 Brooklynne's në Facebook. Pozicioni #47103
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BrooklynnePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brooklynne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brooklynne? Voto për emrin tënd