Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renee

Është emri yt Renee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Renatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Reni, Ruana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 114 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 97 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 402755 Renee's në Facebook. Pozicioni #279
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Frëngjisht - Popullore slloven emrat boy - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga ReneePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renee? Voto për emrin tënd