Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anthonette

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anthonette.
Është emri yt Anthonette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Antonius
Djem me tinguj të ngjashëm:Amitamathi, Anthonthy, Andi Ananda, Andi/andy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Antonetta, Antonieta, Antonietta, Antwanette, Antonette, Anntoniett, Antionette, Antoinette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1715 Anthonette's në Facebook. Pozicioni #23056
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga AnthonettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anthonette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anthonette? Voto për emrin tënd