Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karabo

Është emri yt Karabo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Korab, Kerby, Kervi, Kharouf, Kirby, Kurrbi, Kairaba, Kripa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kurva, Krava, Krupa, Kirabo, Kripi, Kariba, Kairavi, Keirov
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6200 Karabo's në Facebook. Pozicioni #8643
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga KaraboPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karabo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karabo? Voto për emrin tënd