Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kerby

Është emri yt Kerby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Korab, Kervi, Kharouf, Kirby, Kurrbi, Kairaba, Kripa, Kareef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kurva, Krava, Krupa, Karabo, Kirabo, Kripi, Kariba, Kairavi
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4225 Kerby's në Facebook. Pozicioni #11653
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KerbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kerby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kerby? Voto për emrin tënd