Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hailey

Është emri yt Hailey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Helio, Halil, Hal, Hallil, Howel, Hillel, Heile, Ho'ola'i
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helia, Heili, Hella, Hilla, Hyale, Holli, Hil, Hulyah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80075 Hailey's në Facebook. Pozicioni #1129
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga HaileyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hailey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hailey? Voto për emrin tënd