Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claudia

Është emri yt Claudia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Claudius
Djem me tinguj të ngjashëm:Claudio, Clyde, Colt, Cloyd, Clud, Caladh, Claud, Clywd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Calida, Collette, Clytia, Colette, Claudette, Colletta, Coletha, Cailida
Vlerësimi:
4/5
yje 581 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 350 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 350 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 348 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 530 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 525 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 320910 Claudia's në Facebook. Pozicioni #354
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Emrat me 7 shkronja - Top 100 italian emrat - Top 100 spanjisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga ClaudiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claudia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claudia? Voto për emrin tënd