Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aurelia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aurelia.
Është emri yt Aurelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Aurelius
Djem me tinguj të ngjashëm:Aurel, Arlo, Arel, Ariel, Aurelio, Arley, Arlie, Arwel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aurela, Arla, Arela, Ariela, Aerial, Arella, Auerelie, Aireal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15335 Aurelia's në Facebook. Pozicioni #4197
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga AureliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aurelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aurelia? Voto për emrin tënd