Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claudius

Është emri yt Claudius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Claud, Claude, Claudell, Claudette, Claudia, Claudian, Claudie, Claudine, Claudio, Claudy, Claus, Klaudius, Klaudiusz, Klavdiya
Djem me tinguj të ngjashëm:Chlodwig, Cletus, Celtic, Clitus, Coolidge, Cleatus, Claudios, Cleytus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudus, Clodagh, Cholthicha, Cieltje, Chieltje, Claudja, Claydes
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3655 Claudius's në Facebook. Pozicioni #13075
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga ClaudiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claudius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claudius? Voto për emrin tënd