Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chlodwig

Është emri yt Chlodwig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Claudius, Cletus, Celtic, Clitus, Coolidge, Cleatus, Claudios, Cleytus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudus, Clodagh, Cholthicha, Cieltje, Chieltje, Claudja, Claydes
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Chlodwig's në Facebook. Pozicioni #1271465
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ChlodwigPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chlodwig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chlodwig? Voto për emrin tënd