Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Celtic

Është emri yt Celtic? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Claudius, Chlodwig, Cletus, Clitus, Coolidge, Cleatus, Claudios, Cleytus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudus, Clodagh, Cholthicha, Cieltje, Chieltje, Claudja, Claydes
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1300 Celtic's në Facebook. Pozicioni #28281
Kategoritë:
Komente nga CelticPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Celtic? Voto për emrin tënd


Është emri yt Celtic? Voto për emrin tënd