Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claudio

Është emri yt Claudio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Claudius
Djem me tinguj të ngjashëm:Clyde, Colt, Cloyd, Clud, Caladh, Claud, Claudiu, Clywd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudia, Calida, Collette, Clytia, Colette, Claudette, Colletta, Cailida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37970 Claudio's në Facebook. Pozicioni #2023
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore italian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga ClaudioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claudio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claudio? Voto për emrin tënd