Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claudette

Është emri yt Claudette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Claudius
Djem me tinguj të ngjashëm:Claudio, Clyde, Colt, Cloyd, Clud, Caladh, Claud, Clywd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudia, Calida, Collette, Clytia, Colette, Colletta, Coletha, Cailida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32925 Claudette's në Facebook. Pozicioni #2265
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ClaudettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claudette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claudette? Voto për emrin tënd