Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cloyd

Është emri yt Cloyd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Claudio, Clyde, Colt, Clud, Caladh, Claud, Claudiu, Clywd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudia, Calida, Collette, Clytia, Colette, Claudette, Colletta, Coletha
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2275 Cloyd's në Facebook. Pozicioni #18730
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga CloydPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cloyd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cloyd? Voto për emrin tënd