Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claude

Është emri yt Claude? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Claudius
Variante:Claudina
Djem me tinguj të ngjashëm:Claudio, Clyde, Colt, Cloyd, Clud, Caladh, Claud, Claudiu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudia, Calida, Collette, Clytia, Colette, Claudette, Colletta, Cailida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53975 Claude's në Facebook. Pozicioni #1555
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1993
Komente nga ClaudePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claude? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claude? Voto për emrin tënd