Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claudina

Është emri yt Claudina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Claude
Djem me tinguj të ngjashëm:Clayton, Colten, Claytin, Claudian, Calidan, Claudino, Colton, Coletun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudine, Claudineia, Claudia Yanina, Caledonia, Clidhna, Claudiene, Cullodina, Cloudine
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1030 Claudina's në Facebook. Pozicioni #33451
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja
Komente nga ClaudinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claudina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claudina? Voto për emrin tënd