Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claudineia

Është emri yt Claudineia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clayton, Colten, Claytin, Claudian, Calidan, Claudino, Colton, Coletun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudina, Claudine, Claudia Yanina, Caledonia, Clidhna, Claudiene, Cullodina, Cloudine
Vlerësimi:
4/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Claudineia's në Facebook. Pozicioni #252380
Kategoritë:
Komente nga ClaudineiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claudineia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claudineia? Voto për emrin tënd