Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claytin

Është emri yt Claytin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:clayton
Djem me tinguj të ngjashëm:Clayton, Colten, Claudian, Claudino, Calidan, Colton, Coletun, Calthan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudina, Claudine, Claudineia, Claudia Yanina, Caledonia, Clidhna, Claudiene, Cullodina
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Claytin's në Facebook. Pozicioni #239029
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ClaytinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claytin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claytin? Voto për emrin tënd