Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Colton

Është emri yt Colton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cola
Djem me tinguj të ngjashëm:Clayton, Colten, Claytin, Claudian, Calidan, Claudino, Coletun, Calthan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudina, Claudine, Claudineia, Claudia Yanina, Caledonia, Clidhna, Claudiene, Cullodina
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 64455 Colton's në Facebook. Pozicioni #1349
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1995
Komente nga ColtonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Colton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Colton? Voto për emrin tënd