Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caledonia

Është emri yt Caledonia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clayton, Colten, Claytin, Claudian, Claudino, Calidan, Colton, Coletun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudina, Claudine, Claudineia, Claudia Yanina, Clidhna, Claudiene, Cullodina, Cloudine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Caledonia's në Facebook. Pozicioni #129981
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CaledoniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caledonia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caledonia? Voto për emrin tënd