Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Colten

Është emri yt Colten? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clayton, Claytin, Claudian, Calidan, Claudino, Colton, Coletun, Calthan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudina, Claudine, Claudineia, Claudia Yanina, Caledonia, Clidhna, Claudiene, Cullodina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8105 Colten's në Facebook. Pozicioni #6967
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga ColtenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Colten? Voto për emrin tënd


Është emri yt Colten? Voto për emrin tënd