Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claudine

Është emri yt Claudine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Claudius
Djem me tinguj të ngjashëm:Clayton, Colten, Claytin, Claudian, Claudino, Calidan, Colton, Coletun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Claudina, Claudineia, Claudia Yanina, Caledonia, Clidhna, Claudiene, Cullodina, Cloudine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27295 Claudine's në Facebook. Pozicioni #2658
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga ClaudinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claudine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claudine? Voto për emrin tënd