Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Taylor

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Taylor.
Është emri yt Taylor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Tylor
Djem me tinguj të ngjashëm:Tyler, Tiller, Tailer, Teilor, Tayler, Tylere, Tylor, Tylar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Taillour, Talor, Tallara, Talora, Talar, Tillyer, Teleri, Taylar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 57 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 94 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 93 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 543505 Taylor's në Facebook. Pozicioni #189
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga TaylorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Taylor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Taylor? Voto për emrin tënd