Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tylor

Është emri yt Tylor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Taylor
Djem me tinguj të ngjashëm:Tyler, Taylor, Tiller, Tailer, Teilor, Tayler, Tylere, Tylar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Taillour, Talor, Tallara, Talora, Talar, Tillyer, Teleri, Taylar
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12015 Tylor's në Facebook. Pozicioni #5094
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga TylorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tylor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tylor? Voto për emrin tënd