Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tailer

Është emri yt Tailer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:taillier
Djem me tinguj të ngjashëm:Tyler, Taylor, Tiller, Teilor, Tayler, Tylere, Tylor, Tylar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Taillour, Talor, Tallara, Talora, Talar, Tillyer, Teleri, Taylar
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 315 Tailer's në Facebook. Pozicioni #78383
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga TailerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tailer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tailer? Voto për emrin tënd