Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chaima

Është emri yt Chaima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Chaim
Djem me tinguj të ngjashëm:Cono, Coen, Cosimo, Cosmo, Chann, Cham, Cowan, Coyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cianna, Ciana, Canan, Caciana, Cianni, Cana, Cwene, China
Vlerësimi:
4.5/5
yje 171 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 124 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 124 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 121 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 159 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 156 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 315 Chaima's në Facebook. Pozicioni #79033
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Top 100 anglisht emrat - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga ChaimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chaima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chaima? Voto për emrin tënd