Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Courtney

Është emri yt Courtney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Courtenay
Djem me tinguj të ngjashëm:Cortney, Crayton, Curadhan, Courtenay, Carden, Courtnay, Cretien, Chrétien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Courtnee, Cardyn, Ceridwen, Chrétienne, Cerdwin, Chariton, Cerridwyn, Cartanya
Vlerësimi:
3.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 552385 Courtney's në Facebook. Pozicioni #188
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga CourtneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Courtney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Courtney? Voto për emrin tënd