Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Courtnay

Është emri yt Courtnay? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Courtenay
Djem me tinguj të ngjashëm:Courtney, Cortney, Crayton, Curadhan, Courtenay, Carden, Cretien, Chrétien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Courtnee, Cardyn, Ceridwen, Chrétienne, Cerdwin, Chariton, Cerridwyn, Cartanya
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1345 Courtnay's në Facebook. Pozicioni #27578
Kategoritë:
Komente nga CourtnayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Courtnay? Voto për emrin tënd


Është emri yt Courtnay? Voto për emrin tënd