Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Courtnee

Është emri yt Courtnee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Courtney, Cortney, Crayton, Curadhan, Courtenay, Carden, Courtnay, Cretien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cardyn, Ceridwen, Cerdwin, Chrétienne, Chariton, Cerridwyn, Cartanya, Cordon
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3495 Courtnee's në Facebook. Pozicioni #13529
Kategoritë:
Komente nga CourtneePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Courtnee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Courtnee? Voto për emrin tënd