Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cortney

Është emri yt Cortney? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Courtney, Crayton, Curadhan, Courtenay, Carden, Courtnay, Cretien, Chrétien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Courtnee, Cardyn, Ceridwen, Chrétienne, Cerdwin, Chariton, Cerridwyn, Cartanya
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37265 Cortney's në Facebook. Pozicioni #2057
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga CortneyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cortney? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cortney? Voto për emrin tënd