Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Courtenay

Është emri yt Courtenay? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Courtnay, Courtney
Djem me tinguj të ngjashëm:Courtney, Cortney, Crayton, Curadhan, Carden, Courtnay, Cretien, Chrétien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Courtnee, Cardyn, Ceridwen, Chrétienne, Cerdwin, Chariton, Cerridwyn, Cartanya
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4730 Courtenay's në Facebook. Pozicioni #10658
Kategoritë:
Komente nga CourtenayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Courtenay? Voto për emrin tënd


Është emri yt Courtenay? Voto për emrin tënd