Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heather

Është emri yt Heather? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Heath
Djem me tinguj të ngjashëm:Haider, Haidar, Hyder, Hadar, Heydar, Hotaru, Hothir, Hodur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hydra, Hadara, Hedra, Hidra, Hiewiedaar, Hathor, Hadria, Hadarah
Vlerësimi:
4/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1179120 Heather's në Facebook. Pozicioni #66
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore korean emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1977 - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga HeatherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heather? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heather? Voto për emrin tënd