Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hadria

Është emri yt Hadria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Haider, Haidar, Hyder, Hadar, Heydar, Hotaru, Hothir, Hodur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Heather, Hydra, Hadara, Hedra, Hidra, Hiewiedaar, Hathor, Hadarah
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Hadria's në Facebook. Pozicioni #250276
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HadriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hadria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hadria? Voto për emrin tënd