Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heath

Është emri yt Heath? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Heather
Djem me tinguj të ngjashëm:Hadi, Hiddai, Hati, Hoyt, Haywood, Haddad, Hototo, Hathath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Heidi, Hedi, Hayat, Heide, Hida, Hadya, Huda, Hedda
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 71070 Heath's në Facebook. Pozicioni #1236
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga HeathPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heath? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heath? Voto për emrin tënd