Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donna

Është emri yt Donna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Done
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 110 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 104 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 100 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 969905 Donna's në Facebook. Pozicioni #90
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Anglisht - Popullore arab emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1942
Komente nga DonnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donna? Voto për emrin tënd