Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raven

Është emri yt Raven? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rubin, Robin, Ruben, Reuben, Rivano, Reuven, Robbin, Rehoboam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rovena, Rubina, Robina, Roviena, Revan, Rufine, Robyn, Rehpaim
Vlerësimi:
5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 71355 Raven's në Facebook. Pozicioni #1233
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1998 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga RavenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raven? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raven? Voto për emrin tënd