Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chelsea

Është emri yt Chelsea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Celso, Ceallach, Callis, Claec, Claus, Collis, Clach, Cecilius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chelsey, Celes, Chelsy, Caleigh, Chelse, Chelsi, Cayleigh, Cailleach
Vlerësimi:
4.5/5
yje 206 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 119 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 118 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 117 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 178 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 176 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 372480 Chelsea's në Facebook. Pozicioni #305
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ChelseaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chelsea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chelsea? Voto për emrin tënd