Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chelsy

Është emri yt Chelsy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Celso, Ceallach, Callis, Claec, Claus, Collis, Clach, Cecilius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Chelsey, Celes, Chelsea, Caleigh, Chelse, Chelsi, Cayleigh, Cailleach
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6530 Chelsy's në Facebook. Pozicioni #8277
Kategoritë:
Komente nga ChelsyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chelsy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chelsy? Voto për emrin tënd