Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chelsey

Është emri yt Chelsey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:CHELSEA
Djem me tinguj të ngjashëm:Celso, Ceallach, Callis, Claec, Claus, Collis, Clach, Cecilius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Celes, Chelsea, Chelsy, Caleigh, Chelse, Chelsi, Cayleigh, Cailleach
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70115 Chelsey's në Facebook. Pozicioni #1248
Kategoritë:Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ChelseyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chelsey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chelsey? Voto për emrin tënd